Autonapronájem.cz a florbalový klub Tatran Střešovice? Již druhým rokem osvědčená spolupráce se zlatým happyendem

 

Po osmi letech čekání se na mistrovský trůn v Livesport Superlize, elitní florbalové soutěži v Česku, vrátil historicky nejúspěšnější domácí klub Tatran Střešovice. Zlaté tažení svěřenců trenéra Milana Fridricha podpořila z pozice hlavního partnera rovněž služba Autonapronájem.cz, která spojila své síly s pražskou organizací před začátkem sezony 2022/23.

Dosud roční spolupráce přinesla střešovickému klubu například vypůjčení tří dodávek, které primárně využívaly elitní týmy při svých cestách na venkovní utkání či nejrůznější klubové akce. Služba Autonapronájem.cz se tak okamžitě zařadila mezi hlavní partnery, s nimiž Tatran Střešovice plánuje po mistrovské sezoně nadále rozšiřovat dosavadní vztahy.

„Jsme rádi partnerem Tatranu, pro který zajišťujeme mobilitu jeho týmů. Florbal je velmi populární sport s širokou členskou základnou a právě klub Tatran Střešovice v našich očích reprezentuje úspěch florbalu v České republice. I naše služba chce být součástí tohoto úspěchu,“ řekl provozovatel služby Autonapronájem.cz Martin Klapka, jenž si spolupráci velice pochvaluje.

Do nadcházející sezony bude moct střešovický klub využívat i další dva osobní automobily se společným brandingem, které budou sloužit hráčům na jejich cestování po republice. „To, že naše logo může registrovat široká veřejnost v souvislosti s Tatranem Střešovice, je naprosto skvělá věc, kterou bychom chtěli i nadále rozvíjet,“ pronesl Klapka k rozšíření kooperace.

Služba Autonapronájem.cz, která už spolupracuje například s futsalovým klubem Slavia Praha, byla rovněž jednou z partnerských firem, které se v březnu tohoto roku zúčastnily speciálního benefičního turnaje Tatranu Střešovice, z něhož výtěžek putoval na péči seniorům v rámci Ústřední vojenské nemocnice Praha.

„Spolupráce s naším partnerem Autonapronájem.cz si velice vážíme. Líbí se nám jejich vize podpory sportu a benefice, stejně tak si nemůžeme vynachválit benefity, kterých v rámci našeho vztahu můžeme využívat. Nyní už ovšem intenzivně pracujeme na dalším rozšíření dosavadního partnerství,“ prozradil generální manažer Tatranu Střešovice Jakub Menhart.

 

Máte speciální poptávku?
Napište nám