AutoNaPronájem.cz vybavilo kapitána Tatranu Marka Beneše. S vypůjčeným vozem už cestuje po celé republice

Osvědčená spolupráce mezi úřadujícím mistrem florbalové Livesport Superligy Tatranem Střešovice a společností AutoNaPronájem.cz, která intenzivně běží již druhým rokem, přinesla oběma stranám další zajímavou příležitost. Tentokrát se v hlavní roli objevil kapitán týmu a reprezentant Marek Beneš, jenž na probíhající sezonu obdržel vzácný doprovod na své cesty.

Konkrétně se jedná o vypůjčení osobního automobilu, který může pětadvacetiletý útočník plně využívat až do konce letošního ročníku nejvyšší domácí soutěže. „Jsem maximálně spokojený. Nejsem tedy žádný expert na auta, nicméně osobně se mi nové Škodovky moc líbí,“ prozradil ofenzivní lídr střešovického Tatranu Beneš.

Ten získal od AutoNaPronájem.cz plně vybavený Kamiq, jedno z nejlépe hodnocených aut dle českých řidičů. „Velikostně je pro mě naprosto ideální, protože kromě častého projíždění městem zvládne skvěle i občasné výlety či delší cesty,“ dodal kapitán loňských mistrů.

Po loňské kooperaci, v rámci níž Tatran využíval při svých cestách na venkovní zápasy a další klubové akce hned tři dodávky se společným brandingem, se tak jedná o další společný projekt s výhodami na obou stranách. „Auto mám vypůjčené do konce mé stávající smlouvy s Tatranem. Ve hře je samozřejmě i varianta prodloužení a s tím pravděpodobně také další výpůjčka auta,“ podotkl Beneš.

Služba AutoNaPronájem.cz byla rovněž jedním z partnerů, kteří se v březnu tohoto roku zúčastnili speciálního benefičního turnaje Tatranu Střešovice, z něhož výtěžek putoval na péči seniorům v rámci Ústřední vojenské nemocnice Praha.

„Měl jsem do nedávna přes klub vypůjčené jiné auto, následně mi však byla nabídnuta právě možnost vozu od AutoNaPronájem.cz. Za tuto nabídku bych chtěl Tatranu i našemu partnerovi moc poděkovat,“ zakončil kapitán Střešovic.

Máte speciální poptávku?
Napište nám