Dlouhodobý pronájem auta či flexibilní operativní leasing na jednom místě? Nejen s tím vám pomůže Autonapronájem.cz

Pokud hledáte pro svého čtyřnohého miláčka z garáže moderní službu ve stylu all inclusive, pak jste u Autonapronájem.cz naprosto správně. Vámi vypůjčené vozidlo z široké nabídky totiž můžete kdykoliv vyměnit či vrátit, kromě toho lze navíc využít rovněž flexibilního operativního leasingu bez jakýchkoliv startovacích poplatků. >

Dlouhodobý pronájem u Autonapronájem.cz Vám zkrátka nabízí moderní řešení se vším všudy. Z nabídky nových aut si vyberete to nejlepší a uzavřete smlouvu bez dlouhodobého závazku. Navzdory pronájmu vozu na delší dobu tak máte možnost kdykoliv smlouvu ukončit bez následných sankcí.

„Obrovskou výhodou je právě flexibilita. Můžete si auto kdykoliv vyměnit za jiné nebo jej bez sankcí vrátit. Pronájem u nás je vždy sjednán na dobu jednoho měsíce,“ řekl provozovatel služby Autonapronájem.cz Martin Klapka. „Mnoho vozidel je u nás k dispozici skladem a tím pádem zákazník nemusí čekat na výrobu vozidla jako například u operativního leasingu,“ dodal.

Jaké jsou další výhody dlouhodobého pronájmu u Autonapronájem.cz?

Pravidelné servisní úkony v ceně

Nová vozidla v plné záruce

Povinné ručení a havarijní pojištění v ceně

Sezonní pneumatiky v ceně

Žádné skryté poplatky a neomezená možnost vrácení či vyměnění vozidla

Jak probíhá výběr vozidla?

Z široké nabídky vozů Škoda, Volkswagen, Opel, Kia, Volvo a další si vyberete vyhovující vozidlo na základě značky, modelu i délky pronájmu. Stačí pouze vyplnit kontaktní formulář či se přímo spojit s odborníky Autonapronájem.cz na pobočkách. Pokud se Vám nebude žádné z nabízených aut líbit, rádi se o Vás postaráme a domluvíme nabídku přímo ušitou na míru.

Kde nás najdete?

Dlouhodobý pronájem auta vyřídíte hladce na dvou pražských pobočkách. Jedna se nachází na letišti Václava Havla v Praze v budově Eurosport, nebo můžete využít pobočky v Praze na Florenci hned naproti autobusovému nádraží. Vozidla připravená k pronájmu si zde můžete před vyzvednutím sami prohlédnout, nemusíte tak auto přebírat nikde na ulici či jiném přistaveném místě. Po vzájemné dohodě Vám můžeme vozidlo přistavit rovněž mimo Prahu.

„Důležitý je zejména jednoduchý proces vypůjčení vozidla i případného vrácení, což je u nás samozřejmostí. Vše vyřídíme ještě před samotným předáním vozidla, aby zákazník netrávil zbytečně čas u nás předkládáním dokladů a dalším papírováním,“ ujistil nové zájemce Klapka.

Pro více informací neváhejte navštívit webové stránky:

https://www.autonapronajem.cz
Máte speciální poptávku?
Napište nám